NarutoFanTurkey
Sitemize hoşgeldiniz Lütfen kayıt olunuz eyer kayıtlıysanız lütfen girşinizi yapın.

NarutoFanTurkey

Türkiyenin İlk Paylaşımcı Naruto Fan Sitesi

AnasayfaKapıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Youtube Açma programı (detaylı)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
๏z๓๏ ™
Kıng Of Freaks
Kıng Of Freaks

Doğum tarihi : 01/12/92

Yetenekleri
Başarı Puanı:
5000/5000  (5000/5000)
Seviye:
80/80  (80/80)
Güçlülük:
1000/1000  (1000/1000)
MesajKonu: Youtube Açma programı (detaylı)   Ptsi Ağus. 10, 2009 5:44 pm

Youtube Açma Programı

Bildiğiniz gibi Yotube Engellendi.Bu engeli açmak için bu program yetiyor.
Not: Bu program ile sadece Youtube ye giriş yapabilirsiniz.Diğer engellenen sitelere değil!
link [390 kb]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Youtube An Error Occurred Please Try Again Later Hatası Çözüm

Youtube An Error Occurred Please Try Again Later Hatası Çözüm
Bugünlerde Benimde Yaşadığım Bir Problemin Çözümünü Sizlere Anlatmak istiyorum.Bildiğimiz gibi Dünyanın en Büyük video paylaşım istesi olan youtube ye Erişim Yasağı olduğundan yha dns yada programlar aracıyla bi şekilde ulaşıyorduk.Taki Bugüne kadar Ulaşabiliyorduk.Bugünlerde Yine Youtubeye ulaşmak isteyenler Sayfa Açıldıktan Sonra Video izlemek istediklerinde "An Error Occurred Please Try Again Later" Hatası Almaya Başladı.Benim gibi Belki sizlerde defalarca YENİLE yaptınız ama düzelmedi dimi ?
Bende Tam Bu Konuda Araştırma Yaparken AOKTR.com da Bunla İlgili Çözüme Rastladım Ve Sizlerede Burdan Duyurmak istedim.
Youtube Videoları Host Dosyanızdaki Bası Adres Eksiklerinden Dolayı açılmadığını öğrendim.Bu olayıda yine youtubeyi erişime kapatanlar tarafından yapıldığı söyleniyor.Neyse Hemen Anlatıma geçiyoruz.

• Hemen Başlat--Çalıştır-- tıklayıp Hemen şunu Yazıyoruz " C:\WINDOWS\system32\drivers\etc "
  • Karşımıza Gelen Ekranı Alta Alıp Hemen ŞURDAKİ rarda bulunan host dosyasını indiriyorsunuz.Rar Çıkardıktan Sonra Host Dosyasını Kopyalayıp Biraz Önce Alta Almış olduğunuz dosyanın içine yapıştırıyorsunuz.Karşınıza Gelen EVET -HAYIR seçeneğinden EVET e tıklayıp İşi bitiriyorsunuz.

Plaja gittiğinizde deniz dalgalı ise;
"Önemli değil, Zaten bizde dalga geçmeye gelmiştik."

”Geçenlerde bir tanesi: ‘Allah rızası için şu dilsize bir sadaka’ diyerek yolumu çevirdi.”
http://narutofanturkey.my-goo.com

Youtube Açma programı (detaylı)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hare 1.5.1 +Serial